Проповіді

Друзі, я, як автор ідеї каталогізувати і частково законспектувати, подані нижче проповіді, хотів би, щоб поданий матеріал був для вас одночасно як їжею для роздумів, так і керівництвом до дій. Слухайте лекції, проповіді, семінари, але не замінюйте ними особисте вивчення Слова Божого. Формуйте особисті відносини з Богом, шукайте Його, пізнавайте Його і ні в якому разі не залишайте, якщо зрозумієте, що Він вже веде вас за Собою.

Не забувайте, що кожна лекція, в деякій мірі, відображає особисту думку автора, тому в першу чергу міркуйте самі, читайте і обов'язково просіть Бога дати мудрості зрозуміти Його волю особисто для вас. Більш того, на наших очах вже виповнюються слова як Ісуса Христа так і Його апостолів із застереженням не бути обманутими. При бажанні вже, без проблем можна знайти записи протестантських проповідників, як з їхніми колишніми проповідями, які відображають одну точку зору, так і їх сучасні проповіді і лекції, але вже "перехрещені", наприклад згідно з в православним каноном. Тому намагайтесь не стати прихильником однієї людини, яка підкорила вас справді глибокими теологічними знаннями, чи просто своєю привабливістю і особливою харизмою. "... один у вас Вчитель, а всі ви - лише брати і сестри" (Євангеліє від Матвія 23:8).

Всі зібрані на сайті лекції і проповіді належать їхнім авторам, я лише подав їх в більш зручному для використання вигляді. Матеріал, для зручності, умовно розбитий на теми, але каталог знаходиться в стані перманентної оптимізації і очевидно цей процес не закінчиться ніколи :)

І на останок саме головне. Відстоюючи і шукаючи істину, спробуйте зрозуміти, чим ви мотивуєтесь? Проповідь Євангеліє для вас - це бажання жити по Слову Божому і донести його до тих, хто ніколи не чув про Бога, чи лише перспектива добитися суспільного визнання, як знавця Біблії? Загляньте в свою свідомість. Вивчення Біблії для вас - це просто захоплення, таке ж як і перегляд телебачення, чи щось більше? Чи мотивує Воно вас до змін в житті? (Якщо десь вдасться відкопати такий раритетний матеріал, то більш детально на цю тему писав Джордж П. Найт. в книжці "С Иисусом на горе Благословений. 14 декабря, ст. 352")