Леонід Музичко

Чому потрібно ходити в церкву | Леонід Музичко
  Seventh-day Adventist Church, Lutsk, Ukraine
  • Вірші для роздумів. Послання до Євреїв 10:23-24: "Непохитно тримаймося визнання надії, адже вірний Той, Хто обіцяв. Будьмо уважні один до одного, заохочуймо до любові та добрих діл;";
  • Ми живемо в останній час перед приходом Ісуса Христа. І Бог особливо закликає нас в цей час відвідувати церкву Божу;
  • Головна причина, яка змушує людей прийти до церкви: особисті проблеми;
  • Але, досліджуючи Слово Боже, ми можемо сказати, що є три причини, щоб люди відвідували церкву;
  • 1 Причина. "не залишаймо своїх зібрань, як то деякі ввели у звичку, але заохочуймо один одного, і тим більше, чим більше бачите, що наближається день." (Євреям 10:25);
  • 2 Причина. Церква представляє, в духовному розумінні, тіло Ісуса Христа, яке не може існувати без всіх його членів;
  • 3 Причина. Наш взірець, наш спаситель, Ісус Христос ходив до церкви;
  • Сьогодні дехто каже, що я одержую більше благословінь тоді, коли я залишаюсь наодинці, наприклад на природі. Ці люди близькі до духовної смерті;
  • Християн можна поділити на декілька категорій;
  • Посвячені християни. Для посвяченого християнина немає сенсу говорити про відвідування церкви, тому що він сам бажає там бути.
  • Регулярні церковні відвідувачі. Колись вони прийняли хрещення, чи значило воно для них щось, чи ні, вони все рівно не мають ніяких відносин з Господом Ісусом Христом. Вони йдуть до церкви в силу звички. Можливо їх хтось змусив ходити до церкви, можливо є якась інша причина відвідин церкви, але такі люди не мають віри в Господа (Євреям 11:1);
  • Ворожі до релігії. Це тимчасові люди і не зацікавлені;
  • Через Святого Духа Бог представлений в церкві для всіх людей, для всіх трьох категорій відвідувачів церкви. Бог зробив все зі Своєї сторони, щоб досягти людей;
  • Відвідуючи церкву, ми свідчимо перед іншими людьми, що ми поклоняємося нашому Творцеві, нашому Ходатаю. Адже якщо ми визнаємо Ісуса перед людьми, то і Він визнає нас перед Своїм Батьком (Матвія 10:32);
  • Ісус Христос був посланий, щоб принести сліпим прозріння. Без духовного зору кожен із нас не в змозі побачити потребу в Христовій праведності. Чи усвідомлюємо ми що ми можемо бути духовно сліпими?
  • Ісус прийшов для того, щоб дати свободу змученим і зневіреним людям. Але чи приймаємо ми Слово Боже?
  • Саме в церкві люди пізнають і приймають Ісуса Христа як свого Спасителя;